"Давайте вы опустите свой монитор": Ведучу російського телеканалу вивертало від Putin is a killer на футболці українського нардепа (відео)

Ведучу російського телеканалу "Дождь", який називає себе "независимым информационным", вивертало від напису Putin is a killer на футболці народного депутата України Олексія Гончаренка. Відео він опублікував у Facebook. Ведуча заявила про "агитацию или пропаганду", "не правильно так себя вести", передають Патріоти України.

"Давайте вы опустите свой монитор", - сказала вона. На що Гончаренко відмовився і зауважив, що був у футболці і в Парламентській Асамблеї Ради Європи. Коли український нардеп знову показав футболку і прочитав напис, російська ведуча почала крутитися, відвертати погляд і нервувати.

Колишній учасник АТО ввірвався у Кабмін і погрожує підірвати гранату: Онлайн-трансляція з місця НП

середа, 4 серпень 2021, 11:12

У середу, 4 серпня, в Києві, де раніше обстріляли поліцейських, в будівлю Кабінету міністрів України увірвався чоловік з гранатою. Про це повідомляє Telegram-канал Pavlovsky News, передають Патріоти України. . Чоловік висмикнув чеку і загрожує підірв...

Мама втратила єдину дочку: Спливли подробиці про 18-річну дівчину, яка загинула через потужну бурю у Львові

середа, 4 серпень 2021, 10:28

3 серпня у Львові попрощалися з 18-річною дівчиною, яка разом з 20-річним хлопцем загинула під час бурі в Стрийському парку. Як повідомляють місцеві ЗМІ, 18-річну загиблу дівчину звали Мартою, передають Патріоти України. Вона закінчила Сихівський ліце...