"Давайте вже відразу італійською!": У Вінниці ресторан назвав прохання перейти на українську "політично мотивованим"

Ресторан Pasta e Vino — Piazza Beatrice. Фото: Pasta e Vino.У Вінниці в ресторані Pasta e Vino — Piazza Beatrice офіціант під час обслуговування відмовився перейти з російської на українську. Коли відвідувачі поскаржилися на це в інтернеті, ресторан назвав звинувачення «політично мотивованим». Про це у Facebook розповіла відвідувачка закладу Юлія Рюхова, передають Патріоти України.

Жінка розповіла, що 5 грудня снідала у цьому ресторані із чоловіком. Проте офіціант на прохання розмовляти українською відповів, що спілкування російською — це його конституційне право. За словами жінки, після цього адміністраторка намагалася виправдати офіціанта. Потім на цю ситуацію поскаржилися у Google Maps.

Адміністрація закладу відповіла, що така оцінка їх роботи нібито є «політично мотивованою». «Пропонуємо одразу переходити на італійську. Ми таки італійський ресторан», — написали там.

Згодом у Google Maps заклад наголосив, що підтримує закон про мову та не відмовляється обслуговувати українською. На негативні коментарі ресторан відповідав так: «Ви є людиною, яка не має власної думки і дозволяє використовувати себе. Вітаю».

Закон України Про забезпечення функціонування української мови як державної набув чинності 16 липня 2019-го. Початок дії багатьох норм закону перенесли різні терміни. Зокрема, стаття 30 про українську мову у сфері обслуговування споживачів почала діяти у січні 2021 року.

"Не хочу їх більше навіть бачити": Сусіди зробили жінці ремонт у квартирі, а вона їх зненавиділа

субота, 1 квітень 2023, 16:15

У Великій Британії жінка розповіла, що вона зненавиділа своїх сусідів після того, як вони вирішили зробити для неї добру справу - ремонт у квартирі. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Жінка розповіла, що поки вона була у відпустці, ї...

"Що ви з ними цяцькаєтеся? Їх гнати треба!": Літня жінка "підірвала" мережу відвертими словами про УПЦ МП (відео)

субота, 1 квітень 2023, 16:00

Українка емоційно підтримала «виселення» Московської церкви з Києво-Печерської лаври, повідомляють Патріоти України. Жінка переконана: повернути найбільшу християнську святиню українському народові треба було ще на зорі незалежності, натомість українсь...