
Глава громадської організація "Фонд Молодіжних Ініціатив" у Житомирі Олена Горбачевська закликала українців "щиро покаятися" перед агресором - президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Свій скандальний пост вона написала на сторінці у Facebook, чим викликала справжній шквал гнівних коментарів серед українців, повідомляють Патріоти України.
"Давайте щиро покаємося перед Володимиром Путіним і Росією, якщо ми щось зробили не так! Нехай нам пробачить! І ми пробачимо! Щоб знову прийшов мир! Але перед Богом, у душі", — написала вона.
Користувачі відреагували досить бурхливо, звинувативши Горбачевську в пособництві окупантам. Після цього жінка намагалася виправдатися і заявила, що її не так зрозуміли, уточнила, що "каятися треба в душі, перед Богом, але продовжувати захищати країну", а потім взагалі видалила пости.







Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...