
Глава громадської організація "Фонд Молодіжних Ініціатив" у Житомирі Олена Горбачевська закликала українців "щиро покаятися" перед агресором - президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Свій скандальний пост вона написала на сторінці у Facebook, чим викликала справжній шквал гнівних коментарів серед українців, повідомляють Патріоти України.
"Давайте щиро покаємося перед Володимиром Путіним і Росією, якщо ми щось зробили не так! Нехай нам пробачить! І ми пробачимо! Щоб знову прийшов мир! Але перед Богом, у душі", — написала вона.
Користувачі відреагували досить бурхливо, звинувативши Горбачевську в пособництві окупантам. Після цього жінка намагалася виправдатися і заявила, що її не так зрозуміли, уточнила, що "каятися треба в душі, перед Богом, але продовжувати захищати країну", а потім взагалі видалила пости.







Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...