"Даже мебель падает и дом трещит": Жителів ще одного району окупованої Макіївки почали лякати підземні поштовхи

Люди скаржаться, що в деякі дні поштовхи відчуваються відразу в двох селищах - Об'єднаному і Калінінському.

У окупованій Макіївці. Фото: соцмережі.

У непідконтрольній Україні Макіївці Донецької області місцевих жителів продовжують турбувати підземні поштовхи. Про це користувачі повідомляють в соцмережах, передають Патріоти України.
Люди скаржаться, що в деякі дні поштовхи відчуваються відразу в двох селищах - Об'єднаному і Калінінському. В деякі дні поштовхи бувають такої сили, що в житлових будинках падають невеликі меблі, телевізори, посуд. Крім того, макіївчани пишуть про страшний тріск, який лунає, коли просаджуються будинки:

«На днях такой был бах, очень громкий, с треском. Думали что-то взорвалось. Потом поняли, что это так дом просел. Говорят, что и на Зеленом уже начались толчки».


Два роки тому була повністю російськомовна: Акторка з серіалу "Свати" перейшла на українську. І з нею – вся родина

п’ятниця, 1 грудень 2023, 19:10

Акторка Соня Стеценко, яка кілька сезонів поспіль грала онучку Женю в серіалі "Свати", все своє життя розмовляла російською мовою, але два роки тому перейшла на українську. . Про це Софія розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA. Артистка почала зніматися в кіно ...

Хотіла побути наодинці: Безвісти зникла жителька Рівненщини сама повернулася додому

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:46

Безвісти зникла кілька днів тому 61-річна жителька села Кустин на Рівненщині сама повернулася додому, повідомивши, що хотіла побути наодинці. Про це інформує поліція Рівненської області, передають Патріоти України. За даними правоохоронців, 27 листопад...