
Працівники ДБР у взаємодії з ДСР Національної поліції викрили керівницю одного з відділів Державної екологічної інспекції Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області) на незаконному збагаченні. У чиновниці знайшли під час обшуку 880 тис. доларів та 200 тис. євро. Про це йдеться в повідомленні ДБР, передають Патріоти України.
Так, у межах розслідування кримінального провадження щодо можливих неправомірних дій працівників Державної екологічної інспекції Придніпровського округу було проведено низку обшуків. Під час обшуку за місцем проживання в однієї з посадовиць правоохоронці виявили та вилучили незадекларовану готівку – 880 тисяч доларів та понад 200 тисяч євро.

"Фігурантку затримано за підозрою у незаконному збагачені (ст. 368-5 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Наразі фігурантці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 30 млн грн. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора", – йдеться в повідомленні ДБР.
Зазначимо, правоохоронці не повідомили, завдяки яким схемам чиновниці вдалось отримати подібне збагачування.
Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...