
Працівники Державного бюро розслідувань викрили директора одного з Нацпарків Волині та його працівників на привласненні з бюджету близько мільйона гривень. Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України.
Як зазначається, директор Нацпарку та кілька його підлеглих фіктивно оформили вісьмох працівників Нацпарку. "Липові співробітники на посадах наукового відділу, юрисконсульта, технічних працівників працювали лише на папері, а зарплату за них отримувала директорка. З жовтня 2021 по червень 2022 року вона разом зі спільниками заробила на "мертвих душах" близько 1 мільйона гривень", - йдеться у повідомленні.
Посадовиці вже оголосиди підозру у шахрайстві, розтраті майна, підробці документів у складі організованої злочинної групи (ч. 2 ст. 190, ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України). Їй зарожує до 12 років в'язниці з конфіскацією майна.
Крім того, вирішується питання про повідомлення про підозру іншим учасникам організованої злочинної групи.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...