Де гарантія, що не пожертвує на ЗСУ? Ані Лорак зібралася дати концерти в РФ, але проти навіть росіяни

Співачка Ані Лорак, яка зрадила Україну і наполегливо мовчить про повномасштабну війну, вирішила дати концерти в РФ. Поки країна-агресорка продовжує вбивати українців, артистка хоче співати і виступати перед росіянами. Так, на сайті Лорак з'явився концертний графік, повідомляють Патріоти України.

Співачка планує виступати у Воронежі, Ростові та Краснодарі. Після цього вона готується заробити ще більше кривавих рублів в Москві.

Однак зрадниці не раді навіть в РФ. Як виявилося, росіяни не хочуть слухати Лорак. Мало того, її концерти вирішили скасувати. Співачці дали стусана вже не тільки користувачі мережі, а й російські чиновники.

Все через те, що Лорак намагалася всидіти на двох стільцях і збирала гроші для українців, які постраждали від російської агресії. Вона робила це завуальовано, не називаючи речі своїми іменами. Однак росіянам це не сподобалося.

На тлі цього в Краснодарі, де планувався один з концертів Лорак, заговорили про скасування її виступу. Мер міста, як повідомляють росЗМІ, проти того, щоб росіяни слухали співачку.

"За словами мера міста, немає гарантій, що частина зароблених на гастролях коштів не піде на потреби ЗСУ. Ті бізнесмени, актори і виконавці, яких зловили на співчутті Україні, не повинні заробляти на території Росії", - цитують слова чиновника російські ЗМІ.

Тепер концерт Лорак під загрозою. І, судячи з того, що в мережі все частіше з'являються заклики бойкотувати співачку в інших російських містах, зрадниці більше не раді по всій РФ.

У небі над Північною Ірландією з’явилося "око Бога". Науковці не забарилися з поясненнями (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 0:55

У небі над Великою Британією нещодавно помітили незвичайне і надзвичайно рідкісне явище. В народі йому дали поетичну назву "око Бога", адже явище має вигляд ореолу, або ж гало навколо сонця, яке за своєю формою дійсно нагадує величезне око. . Саме яви...

Роками не могла нормально їсти: В Україні прооперували жінку з рідкісною хворобою

середа, 7 червень 2023, 23:44

Львові медики лікарні Святого Пантелеймона діагностували у пацієнтки рідкісну хворобу, яка перетворила життя 47-річної жінки на жах. Про це повідомили на Facebook-сторінці Першого медичного об’єднання міста Львова, передають Патріоти України. Ще 23 ро...