Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України.

Найчастіше громадяни України працюють у промисловості – 22,8%, у сфері розміщення та громадського харчування – 13,3%, а також у торгівлі, авто- та моторемонті – 13%. При цьому 11,1% зайняті у сфері фінансів, страхування, наукових, адміністративних послуг та операцій з нерухомістю, а 9% – у будівництві.

Статистичне бюро також зазначає, що 38,7% цих людей зайняті у простих професіях, таких як прибиральники офісів, готелів та інших приміщень, кухонні робітники, рознощики товарів та інші, тоді як 16,1% – кваліфіковані робітники та ремісники, 14,8% – працівники сфери обслуговування та продажу, 12,7% – старші фахівці та фахівці та 0,9% – менеджери.

Станом на 1 січня 2024 року у навчальних закладах зареєстровано 4 тис. громадян України зі статусом тимчасового захисту у Латвії.

"Найкраще!": Залужний показав нове фото з дружиною

субота, 25 травень 2024, 22:29

Подружжя зробило селфі, щиро усміхаючись. Українці з захопленням відреагували на фото Залужних. Коментарі під публікацією сповнені слів підтримки та теплих побажань. Зазначимо, дружина Валерія Залужного Олена поруч із ним вже понад 20 років. Подружжя в...

За графіком: У ДТЕК розповіли, скільки українцям доведеться жити з відключеннями електроенергії

субота, 25 травень 2024, 21:25

Енергетикам не вдасться швидко відновити пошкоджені об'єкти генерації. У деяких випадках ремонт може тривати до 10 місяців і при умові, що є достатня кількість коштів на роботи та нове обладнання. Крім того, щоб відновити генерацію, необхідно забезпечи...