
У середу, 26 лютого, у Львівській області пройде найбільша в історії України публічна утилізація алкогольних напоїв. Дивний захід анонсували на сторінці Міністерства юстиції в Facebook, передають Патріоти України.
Там зазначили, що в місті Винники знищать 14 тонн конфіскованого алкоголю вартістю близько чотирьох мільйонів гривень. На утилізацію приїдуть міністр юстиції України Денис Малюська і начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юлія Добош.

Українців насмішив анонс утилізації алкоголю. Під публікацією користувачі соцмережі залишили більше сотні забавних коментарів. "А закуска буде?", "Публічна утилізація алкогольних напоїв - ще ніхто так красномовно корпоратив не називав", "Де можна записатися у волонтери?", "Два учасника на 14 тонн це замало, не осилять", "А вхід платний?" , "Це по-жорсткому. Не шкодують себе, все заради людей", – жартують під анонсом заходу.




Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...