Де пенсіонерам живеться добре: ТОП-10 комфортних країн

Найкращі країни для пенсіонерів назвали експерти журналу International Living. При складанні рейтингу дослідники враховували такі критерії, як простота отримання візи і посвідки на постійне проживання, доступність і якість медичних послуг, пільги для пенсіонерів, ціни на житло, вартість продуктів, клімат, простота адаптації, розваги, можливості для малого бізнесу, передають Патріоти України.

Найкомфортніші країни для пенсіонерів:

Португалія. Першість європейської країни стала досить несподіваною. Експерти зазначають, що в Португалії високий рівень життя при доступних цінах, якісне медичне обслуговування, м'який клімат, а також доброзичливі місцеві жителі.

Панама. Високе місце в рейтингу Панама отримала завдяки сучасності інфраструктури, теплому клімату і близькості до США. Також в цій країні низькі податки і багато хороших лікарів.

Коста-Ріка. Тут тропічний клімат, доступна медицина і дешева нерухомість.


Мексика. Високий рівень медицини, приголомшлива природа і маленькі міста приваблюють сюди людей у віці.

Колумбія. Відмінний клімат і якісні послуги.

Еквадор.

Малайзія.


Іспанія.
Франція.
В'єтнам.

Хіти тижня. Скільки коштують найдорожчі золоті монети, відкарбовані в різний час НБУ

вівторок, 26 жовтень 2021, 4:00

В Україні продається безліч українських золотих монет. Їх номінал становить від 1 до 500 гривень. При цьому за найдорожчі монети можна купити підтриманий автомобіль, зазначають Патріоти України. . Найдорожча золота українська монета - це монета номіна...

З ким Петраков збирається видряпати путівки на ЧС-2022: Оголошено склад збірної України на листопадові матчі

понеділок, 25 жовтень 2021, 23:44

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України з футболу Олександр Петраков оголосив список гравців, викликаних на листопадові матчі. До команди повертаються Руслан Малиновський і Віктор Коваленко, повідомляють Патріоти України з посиланням на ...