Де сніг, Віталю? Соцмережі вибухнули через "золоте" прибирання снігу взимку в Києві, документ

Жителі Києва висловили своє обурення тим, що в столиці минулої зими витратили на прибирання снігу значну суму, хоча снігового покриву в Україні практично не було. На ситуацію увагу звернув юрист Ростислав Кравець, який поділився інформацією на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, в цьому році Київавтодор витратив на вивезення та прибирання снігу більше ніж в минулому. "Я вже неодноразово говорив, що громадяни з владою живуть в паралельних світах. У них сніг був", - з іронією він підписав документ, який доводить фінансові витрати на прибирання снігу в столиці.

У коментарях люди задалися питанням, куди дійсно пішли виділені кошти.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...