За даними синоптикині Наталки Діденко, поступове підвищення температури повітря в Україні очікується з 28 квітня, зазначають Патріоти України.
"Орієнтовно потепління розпочнеться з вівторка-середи, але все ж скоріше – з середи. Воно не буде стрімким".
За словами Діденко, повітря у середу, 28 квітня, вже прогріється до +13+14 градусів. І після цього очікується поступове підвищення і нічних і денних температур.
Увечері в суботу в місті Кожухів Любуського воєводства сталася бійка за участю двох груп із трьох поляків і трьох українців, передають Патріоти України з посиланням наOnet.
. За попередніми даними поліції, причиною конфлікту могла стати гучна музика, ...
У Бериславі в Херсонській області росіяни знищили Свято-Введенську церкву – пам'ятку архітектури XVIII століття. Вона згоріла після атаки безпілотником, передають Патріоти України з посиланням на Херсонськьку обласну державну адміністрацію.
. Там зазн...