Де в країні живе більше порядних людей? Друг Дубілета перевірив українців на жадібність (відео)

Одесити вкотре довели, що в їхньому місті краще слідкувати за своїм гаманцем якомога пильніше.

Друг міністра Кабміну Дмитра Дубілета Михайло Рогальський провів соціальний експеримент з загубленими гаманцями, перевіривши українців на жадібність. Колишній бізнес-партнер Дубілета розкидав 60 гаманців з грошима і банківською карткою (з пін-кодом) в п'яти містах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі, інформують Патріоти України.

Після цього він підрахував, скільки гаманців повернули власникам, чи залишилися в них гроші, а також чи пробували учасники експерименту зняти гроші з картки. Сам Дубілет очікував, що повернуть 80% гаманців. Однак результати виявилися зовсім іншими.

Так, найбільше гаманців повернули жителі Харкова – 5 з 10 з грошима і ще один порожній. Результати нижче середнього зафіксували в Києві, Дніпрі, по 4. При цьому у Львові повернули всього лише три гаманця (один порожній), тоді як в Одесі – жодного.

Автори експерименту закликали не робити висновки про жителів міст за результатами, зазначивши, що це може бути просто збігом обставин. Також українцям порадили не носити в гаманці разом з картами записані пін-коди від них.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Коли вже час на пенсію: 91-річний Філарет зробив скандальну заяву щодо причини пандемії коронавірусу (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:00

Патріарх вважає, що причина коронавірусу – це гріховність людей. "Я маю на увазі, перш за все, одностатеві шлюби. І це причина коронавірусу", – сказав патріарх. Він назвав гомосексуалізм злом, за яке "Бог спалив Содом і Гоморру". Також Філарет зазначив...

То був коронавірус? В Україні вперше зафіксували спалах дивної пневмонії у січні (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 8:54

Офіційно першого хворого на коронавірус СОVID-19 в Україні виявили третього березня, але в інтернеті активно шириться інформація, що це могло статися ще на початку року, коли зокрема, лікарні в Тернопільській області були переповнені хворими на пнев...