Де в країні живе більше порядних людей? Друг Дубілета перевірив українців на жадібність (відео)

Одесити вкотре довели, що в їхньому місті краще слідкувати за своїм гаманцем якомога пильніше.

Друг міністра Кабміну Дмитра Дубілета Михайло Рогальський провів соціальний експеримент з загубленими гаманцями, перевіривши українців на жадібність. Колишній бізнес-партнер Дубілета розкидав 60 гаманців з грошима і банківською карткою (з пін-кодом) в п'яти містах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі, інформують Патріоти України.

Після цього він підрахував, скільки гаманців повернули власникам, чи залишилися в них гроші, а також чи пробували учасники експерименту зняти гроші з картки. Сам Дубілет очікував, що повернуть 80% гаманців. Однак результати виявилися зовсім іншими.

Так, найбільше гаманців повернули жителі Харкова – 5 з 10 з грошима і ще один порожній. Результати нижче середнього зафіксували в Києві, Дніпрі, по 4. При цьому у Львові повернули всього лише три гаманця (один порожній), тоді як в Одесі – жодного.

Автори експерименту закликали не робити висновки про жителів міст за результатами, зазначивши, що це може бути просто збігом обставин. Також українцям порадили не носити в гаманці разом з картами записані пін-коди від них.

Джерело: Обозреватель

Люди не стримують емоцій: У Львові комунальники намалювали на тротуарі бруківку, аби не класти нову

середа, 8 липень 2020, 15:57

На вулиці Трактат Глинянський у Львові комунальники оригінально залатали прогалину у бруківці на тротуарі. Замість нової бруківки діру залили бетоном, а зверху нанесли імпровізований малюнок, що імітує плити. Про це у Facebook повідомила львів'янка А...

Відкривайте вікна ширше: Синоптик розповіла, якої погоди чекати українцям

середа, 8 липень 2020, 15:27

Прохолода, яка прийшла в Україну, збережеться і в четвер, 9 липня. Про це в Facebook написала відомий український синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. За її прогнозами, на заході, в більшості центральних і північних областях 9 липня б...