Де ж мільйони туристів? Опубліковано фото, як закінчується курортний сезон в окупованому Криму

Курортний сезон в окупованому Росією Криму провалився з тріском. Місцеві пляжі вражали пусткою навіть у пік літа, а зараз на півострові майже немає відпочивальників. Самі ж кримчани скаржаться на малий потік туристів, їхню нахабність та "бідність", повідомляють Патріоти України.

Наприкінці серпня біля морів розпочинається справжній оксамитовий сезон - вода добре прогрілася за літо, аномальна спека починає спадає, а туристів меншає з кожним днем. Проте, навіть такі сприятливі умови не сприяють курортному сезону в окупованому Криму. Як видно на фото, на пляжах майже немає відпочивальників, а шезлонги стоять пусті.


Провал туристичного сезону в окупованому Криму


Напівпусті пляжі окупованого Криму наприкінці серпня

Немає відпочивальників навіть на пляжах Євпаторії, Алушти та Судака. Раніше вони користувалися чи не найбільшим попитом серед любителів позасмагати на золотистом кримському піску і покупатися у Чорному морі.

Хіти тижня. "Пристайко на заметку, или Каково было хорватам в патруле с врагом", - експерт

середа, 26 лютий 2020, 3:00

"Хорватский опыт дезавуирует идею совместного патрулирования в том виде, о котором говорит команда Зеленского, ссылаясь на… хорватский опыт", - пише у своєму блозі Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Владимир Зеленский считает, чт...

Хіти тижня. Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

середа, 26 лютий 2020, 2:00

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України. Як стверджують ...