Де ж мільйони туристів? Опубліковано фото, як закінчується курортний сезон в окупованому Криму

Курортний сезон в окупованому Росією Криму провалився з тріском. Місцеві пляжі вражали пусткою навіть у пік літа, а зараз на півострові майже немає відпочивальників. Самі ж кримчани скаржаться на малий потік туристів, їхню нахабність та "бідність", повідомляють Патріоти України.

Наприкінці серпня біля морів розпочинається справжній оксамитовий сезон - вода добре прогрілася за літо, аномальна спека починає спадає, а туристів меншає з кожним днем. Проте, навіть такі сприятливі умови не сприяють курортному сезону в окупованому Криму. Як видно на фото, на пляжах майже немає відпочивальників, а шезлонги стоять пусті.


Провал туристичного сезону в окупованому Криму


Напівпусті пляжі окупованого Криму наприкінці серпня

Немає відпочивальників навіть на пляжах Євпаторії, Алушти та Судака. Раніше вони користувалися чи не найбільшим попитом серед любителів позасмагати на золотистом кримському піску і покупатися у Чорному морі.

Хіти тижня. Всередині зачинилися два десятки чоловіків у масках: У Києві спецназ штурмом узяв квартиру (фото, відео)

неділя, 17 листопад 2019, 22:00

Сім'ї власників помешкання погрожували останні два роки в зв'язку з її грошовим зобов'язанням. У Києві поліція затримала групу зловмисників, які намагалися захопити квартиру місцевої мешканки на проспекті Героїв Сталінграда. Вони в балаклавах увірвалис...

Що робиться: Перша в Британії гей-пара батьків розлучилася після того, як один з них закохався в бойфренда їх дочки (фото)

неділя, 17 листопад 2019, 21:59

Здавалося, що 55-річний Тоні і 50-річний Баррі, які офіційно одружилися в 2014 році після легалізації в країні одностатевих шлюбів, - просто зразкова пара, але... Перша в історії Великобританії гей-пара батьків, які завели дітей за допомогою сурогатног...