"Дебильная! Жаль, что родилась!": У Росії вчителька публічно принизила дівчинку на уроці

У російському місті Южно-Сахалінськ шкільна вчителька музики Елеонора Машеніна почала ображати ученицю за те, що та відмовилася вчити її предмет, повідомляють Патріоти України.

Педагог назвала ученицю 6-го класу дурепою і сказала, мовляв, їй шкода, що дівчинка народилася. Аудіозапис розмови, записаної в школі №4, опублікувало агентство Sakh.com.

"Є підручник, за яким ти повинна відповідати. Там складні питання не для твоєї тупої башки. Ти дура! Тому я вам просто задаю пісні, як дебілам. Пісні мені здати – ти навіть це, дебільна, не робиш, те, що я прошу", – налетіла на дитину вчителька.

Педагог образила не тільки дівчинку, але і її сім'ю, сказавши: "дуже шкода, що твоїх предків врятували наші люди, які воювали".

"Дуже шкода, що ти народилася, а інші не були врятовані й спалені в печах, і вони не народилися", – продовжила приниження вчителька.

іти записали публічні образи своєї однокласниці і передали їх батькам, які поширили інформацію в ЗМІ. З'ясувалося, що конфлікт розгорівся після того, як дівчинка не вивчила задану пісню. На запитання: "Чому?" школярка відповіла, що та їй не потрібна, за це й отримала шквал критики.

Також повідомляється, що ця вчителька і раніше була помічена в грубому поводженні з дітьми. Натомість директор школи інформацію спростувала, зазначивши, що буде проводитися службова перевірка дій учителя.


Мріяв про весілля: Що відомо про загиблого від кулі ворожого снайпера на Донбасі воїна ЗСУ (фото)

четвер, 28 травень 2020, 11:14

Снайпер російсько-окупаційних військ убив на Донбасі військовослужбовця Збройних сил України Віталія Лімборського. Кульове поранення в голову не залишило шансів. В одну мить були перекреслені плани на щасливе життя, а в серцях близьких оселилося горе, ...

Не треба влаштовувати "реаліті-шоу": Репер Серьога відповів на звинувачення екс-дружини у викраденні дітей

четвер, 28 травень 2020, 10:55

Репер Серьога прокоментував гучний скандал після звинувачень колишньої дружини Поліни Ололо в тому, що музикант забрав синів і перешкоджає їх спілкування з матір'ю. Після її звинувачень Сергій Пархоменко три місяці зберігав мовчання щодо цього питання...