"Деякі люди з його команди вже не працюють з ним": Український телеведучий розповів про Олега Винника

Український телеведучий Слава Дьомін припустив, що після зникнення співака Олега Винника на його місце в шоу-бізнесі можуть прийти нові люди, передають Патріоти України.

"Олег Винник пропав максимально. На його місце, напевно, прийдуть інші артисти, і закриють цей гештальт. Деякі люди з його команди вже не працюють з ним, тому що немає як працювати, немає артиста як такого. На жаль, не можу сказати, що я знаю про стан Олега Винника. Не маю на це морального права", - сказав Дьомін в інтерв'ю "Зірковому".

Він додав, що за останній рік шоу-бізнес дуже змінився, з'явилося багато нових артистів. За словами Дьоміна, дуже важливо перестати слухати російських артистів і не повернутися до цього після нашої перемоги.

Що сталося з Олегом Винником

24 лютого Олег Винник зник з радарів. Він не веде соціальні мережі і не виходить на зв'язок з шанувальниками. Також він не виступає на благодійних концертах.

Люди, наближені до артиста, кажуть, що він перебуває в Німеччині на лікуванні. Однак, за їхніми словами, він допомагає українській армії.

Крім того, у команді Олега Винника розповіли про його стан. Виявляється, він не може стояти на сцені. Він повернеться, коли йому стане краще.

Малювала картину на стіні: В Одесі 13-річна дівчинка трагічно загинула в покинутому санаторії

неділя, 21 липень 2024, 17:00

В Одесі в п'ятницю, 19 липня, дві 13-річні дівчинки малювали фарбами на стінах покинутого санаторію. Одна з дівчат впала в проміжок між сходами, внаслідок чого загинула на місці. Про це повідомляє ГУ Національної поліції в Одеській області, передають П...

Собака виглядає друзів, а кіт - здобич: Як очі домашніх питомців сприймають те, що показує телевізор, та які почуття викликає той, чи інший контент

неділя, 21 липень 2024, 16:45

Власники домашніх тварин, напевно, часто спостерігають, як коти й собаки дивляться телевізор. От так от, як люди – сідають біля нього і дивляться. Дехто вважає, що тварини бачать у телевізорі те саме, що й люди. А дехто замислюється, що ж насправді мож...