Деякі планові операції все ж дозволять проводити під час епідемії COVID-19: У МОЗ дали детальне роз’яснення

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що всі планові операції, відтермінування яких загрожує життю пацієнта, будуть проводитись в українських лікарнях, передають Патріоти України.

«В нас зупинені певні операції, певні планові госпіталізації, але це не стосується планових госпіталізацій та планових оперативних втручань, відтермінування яких загрожує життю», - заявив він.

«Ті ж самі онкологічні захворювання – будуть (проводитись планові госпіталізації та операції – УНІАН) в повному обсязі, будь-які речі, пов’язані з пологами. Ніхто нічого не зупиняє, зрозуміло, що в повному обсязі наші лікарі та медичні працівники, які і раніше, будуть надавати всю медичну допомогу», - додав міністр.

Мобілізований до армії актор Гарік Бірча, який зіграв "Вітальку", одружився і став батьком

понеділок, 4 березень 2024, 2:35

Український актор і військовий Гарік Бірча приголомшив прихильників новиною - він одружився і став батьком. Знаменитість не любить розповідати про своє особисте життя, проте зараз зробив виняток. . За лаштунками шоу "Ліга сміху. Волонтерський десант 3...

"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

понеділок, 4 березень 2024, 1:45

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України. Начальник Кременчуцького районного Терит...