Деякі планові операції все ж дозволять проводити під час епідемії COVID-19: У МОЗ дали детальне роз’яснення

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що всі планові операції, відтермінування яких загрожує життю пацієнта, будуть проводитись в українських лікарнях, передають Патріоти України.

«В нас зупинені певні операції, певні планові госпіталізації, але це не стосується планових госпіталізацій та планових оперативних втручань, відтермінування яких загрожує життю», - заявив він.

«Ті ж самі онкологічні захворювання – будуть (проводитись планові госпіталізації та операції – УНІАН) в повному обсязі, будь-які речі, пов’язані з пологами. Ніхто нічого не зупиняє, зрозуміло, що в повному обсязі наші лікарі та медичні працівники, які і раніше, будуть надавати всю медичну допомогу», - додав міністр.

В Італії знайшли тіло 23-річної українки, яку міг вбити її власний бойфренд

середа, 1 лютий 2023, 23:00

Українка родом з Чернівців Яна Малайко, якій було всього 23 роки, зникла в Італії. Там вона проживала останніх 8 років разом зі своїм хлопцем з Молдови, який на 10 років від неї старший. Ім'я чоловіка – Дмитро Стратан. ЗМІ констатували, що правоохоронц...

Садистка не була вихователем офіційно: Нові подробиці скандалу зі знущанням над дитиною на Київщині

середа, 1 лютий 2023, 21:53

Стали відомі нові подробиці жахливого випадку на Київщині, де в одному з опікунських закладів Фастівського району 51-річна жінка, яка виконувала обов’язки виховательки, познущалась з 9-річної дівчинки, передають Патріоти України. Нагадаємо, як повідоми...