"Деякі українці, коли чують російську, починають "Я вас не розумію": Усик заявив, що "так не можна робити"

Чемпіон WBA, WBO та IBO у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) вважає, що у такий складний період для України не час ділити людей за мовною ознакою. Боксер упевнений, що у побуті можна говорити, як хочеш, а українською мовою необхідно спілкуватися на державному рівні, передають Патріоти України.

"У нас є держава. Ця держава називається Україна. Мова - українська і все. Вона має бути одна єдина і все. А як люди розмовляють у себе вдома, це зовсім інше. Деякі люди, спілкуючись українською мовою, коли чують співрозмовника російською , починають, "я вас не розумію". . Не можна цього робити. Треба перемогти, а потім вже вирішувати. Ці коливання з мовами, це вороги роблять спеціально", – зізнався боксер в ефірі Youtube-каналу "В гостях у Гордона".

Усик зазначає, що не можна насильно нав'язувати спілкування українською мовою. "Насильно милий не будеш. Якщо тебе змушуватимуть щось робити, то... Кожен здоровий чоловік, на якого нападають, він захищатиметься. Необхідно ще більше здорового об'єднання і не кричати, хто скільки зробив", – заявив кримчанин.

Також Усика нажахало те, що деяких людей війна нічого не вчить. "Абсолютно нічого. Це сумно. Здавалося, що такі речі повинні дуже змінювати, але цього не відбувається. Мені дуже не подобається, коли люди починають один одного натягувати в плані "А я ось зробив стільки, а ти менше". Іде такий поділ" – підсумував Олександр.

"Ви ж винні Радянському Союзу!": Івар Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позицію

вівторок, 21 березень 2023, 19:42

Зокрема, росіяни невдоволені проукраїнською позицією артиста. Вони усіляко намагаються йому дорікнути, шо він знімався у радянському та російському кіно, тож нібито має бути вдячний Росії. Тим часом Калниньш красномовно відповів, що нікому і нічим не з...

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...