Деякі вільні місця ще чекають "клієнтів": У Мелітополі показали моторошне "ковідне" кладовище (відео)

В Мелітополі, де невакцинованим особам заборонили проїзд у транспорті, ситуація з коронавірусом не покращується. На новому кладовищі для жертв COVID-19 виділили цілий квартал. Люди продовжують вмирати від коронавірусу, для них вже "завбачливо" вирили нові могили. Моторошне відео з "ковідним" кладовищем опублікували в місцевому політичному Telegram-каналі "Гнила черешня", передають Патріоти України.

Дрон зняв квартал для жертв коронавірусу зверху. Сотні свіжих поховань і порожні могили для майбутніх жертв виглядають дійсно моторошно. "У новій частині Нового кладовища виділили цілий квартал під жертв ковіду. Десятки людей поховані тут з початку жовтня. Масова смертність від корони та її наслідків почалася через п'ять днів після святкування несправжнього Дня міста. Вириті місця під ще кілька сотень поховань", - зазначено в Telegram-каналі.

Йдеться про недавній День міста. У Мелітополі проходив святковий концерт, через який, на думку користувачів, коронавірус ще більше поширився на тлі й без того високого рівня захворюваності.

За даними видання "Наше місто плюс", ситуація з коронавірусом в Мелітополі дійсно дуже непроста. Морги заповнені трупами, люди вмирають від COVID-19, а їх тіла вже практично ніде зберігати.

З архіву ПУ. "Її прибрали з телебачення. Ну фіг знає, як там піде далі": Віторган розповів про проблеми в кар'єрі після одруження з Собчак (фото, відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 4:00

Російський актор Максим Віторган заявив, що після весілля з телеведучою Ксенією Собчак перестав на час зніматися в кіно, передають Патріоти України. Так, за словами знаменитості, режисери не стверджували його на ролі у фільмах через обережність. Віторг...

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...