Деякі вільні місця ще чекають "клієнтів": У Мелітополі показали моторошне "ковідне" кладовище (відео)

В Мелітополі, де невакцинованим особам заборонили проїзд у транспорті, ситуація з коронавірусом не покращується. На новому кладовищі для жертв COVID-19 виділили цілий квартал. Люди продовжують вмирати від коронавірусу, для них вже "завбачливо" вирили нові могили. Моторошне відео з "ковідним" кладовищем опублікували в місцевому політичному Telegram-каналі "Гнила черешня", передають Патріоти України.

Дрон зняв квартал для жертв коронавірусу зверху. Сотні свіжих поховань і порожні могили для майбутніх жертв виглядають дійсно моторошно. "У новій частині Нового кладовища виділили цілий квартал під жертв ковіду. Десятки людей поховані тут з початку жовтня. Масова смертність від корони та її наслідків почалася через п'ять днів після святкування несправжнього Дня міста. Вириті місця під ще кілька сотень поховань", - зазначено в Telegram-каналі.

Йдеться про недавній День міста. У Мелітополі проходив святковий концерт, через який, на думку користувачів, коронавірус ще більше поширився на тлі й без того високого рівня захворюваності.

За даними видання "Наше місто плюс", ситуація з коронавірусом в Мелітополі дійсно дуже непроста. Морги заповнені трупами, люди вмирають від COVID-19, а їх тіла вже практично ніде зберігати.

Тепер буквально живуть на смітнику: Росіяни влаштували на кордоні з Грузією стихійне звалище

середа, 28 вересень 2022, 12:29

Черги російських чоловіків, які бажають покинути Росію у зв'язку з оголошенням часткової мобілізації, на ділянці російсько-грузинського кордону КПП "Верхній Ларс" зростають. Фото і відео ранкової обстановки на КПП були опубліковані в соцмережах самими ...

Називав рідне місто "русским городом": Харківʼянина відправили за ґрати через любов до РФ

середа, 28 вересень 2022, 12:14

Суд визнав 39-річного харківʼянина винним у поширенні публічних закликів до зміни меж території та державного кордону України. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України. Прокурори у суді довели, що чоловік поширюв...