"Деякі з голоду їли трупи інших": В "притулку" на Київщині тварини помирали в жахливих умовах (фото, відео)

До поліції Київської області звернулися небайдужі громадяни, які повідомили про жахливі умови, в яких утримують тварин в одному із притулків. Про це в неділю, 21 січня, повідомили у пресслужбі поліції, передають Патріоти України.

Також поліцейські під час моніторингу соцмереж виявили відео, на якому тварини заморені голодом, деякі просто лежать вже не живі, а інші їдять рештки інших тварин. На відео видно встелений кістками вольєр, де тримають тварин. На землі можна розрізнити труп кози.

“Це місце смерті!!!!! Тварини без вакцин, не стерилізовані, на них немає документів, вони голодні та в холоді”, - написала в підписі до поширеного в Instagram відео волонтерка та захисниця тварин під ніком @zavitaevall.

У поліції повідомили, що у притулку побувала слідчо-оперативна група. Слідчі Броварського управління поліції Київщини відкрили кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження із тваринами. Наразі правоохоронці зʼясовують всі обставини та проводять ретельну перевірку.

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...

Страшна трагедія: У ДТП на Київщині через невдалий обгін загинули п’ятеро людей, двоє поранені

вівторок, 23 червень 2026, 11:05

На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...