"Деяким не вистачало грошей на квиток, інші пасажири скидалися", - дипломат про евакуацію українців з Австрії

18 березня з Відня вдалося вивезти 207 громадян України.

Під час евакуації з Австрії громадяни України допомагали тим, у кого не вистачало грошей на квиток, розповів український посол у Відні Олександр Щерба, передають Патріоти України з посиланням на LB.ua.

18 березня рейсом Austrian Airlines вилетіли 174 українці – ті, хто мав квитки на раніше скасований рейс, а також ті, хто придбав квитки в день відльоту за ціною €493. "У процесі епопеї з цим літаком я побачив прекрасні моменти. Наприклад, сьогодні на літак деяким людям не вистачало грошей, інші пасажири скидалися, щоб вони могли полетіти. І вони полетіли. Чи в останній момент підійшов хлопець, у якого було лише €160, а квиток коштував €493. Я зв'язався з Austrian Airlines, і вони після роздумів узяли цього хлопця на борт", – зазначив дипломат.

Щерба також похвалив допомогу української діаспори в Австрії. "Коли я сказав, що немає де розмістити людей, вони почали звозити килимки, спальники тощо", – повідомив посол.

Ще 33 українців вивезли з Австрії президентським бортом.

Резонанс тижня. Грав у "Крокодилі Данді": У США від коронавірусу помер популярний актор

п’ятниця, 3 квітень 2020, 11:00

Марк Блум за свою кар'єру знявся майже в 80 фільмах і серіалах.

Хіти тижня. "Как лечатся украинские миллионеры из Куршевеля в инфекционных боксах Александровки в Киеве", - Бутусов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:30

Якби наші можновладці перед вильотом подивилися джерела зараження коронавірусом, то побачили б, що лижні курорти Італії, Австрії, Франції, Німеччини стали для коронавіруса основними хабами. "Когда я буду писать сценарий фильм о коронавирусе, сюжет буде...