Декомунізація наштовхнула на слушну думку: На Харківщині збираються перейменувати село на честь генерала Залужного

На сесії Харківської обласної ради розглянуть питання щодо перейменування села Ватутіне, яке розташовано у Харківському районі, на Залужне. Це стало відомо з відповідного проєкту рішення, опублікованому на сайті Харківської облради.

Харківська облрада отримала від Нововодолазької селищної ради лист і пакет документів про ухвалення рішення щодо перейменування Ватутіного. Селищна рада урахувала думку місцевих мешканців перед тим, як просити облраду направити клопотання до Верховної Ради.

«Рішення про переймування прийняте з урахуванням думки громадян. Управлінням правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради розроблено проєкт рішення обласної ради «Про перейменування села Ватутіне Харківського району Харківської області», – пояснили в облраді.

Згідно із усталеною процедурою, якщо Харківська облрада ухвалить рішення щодо перейменування Ватутіного, то його направлять до Верховної Ради. Після ухвалення рішення нардепами Харківська облрада доручить Нововодолазькій селищній раді забезпечити його виконання і село отримає нову назву.

Ошатна хата з квітами під вікнами

неділя, 28 травень 2023, 23:39

Як ми розшукували журналістського побратима... Ця історія особливо хвилювала мене понад рік тому, коли проклята війна з усіма домашніми враз нас було вимела зі столиці подалі від вибухів і нічних атак ’’шахедів’’ аж на Волинь, під польський кордон, ко...

Вода у Гранд-каналі Венеції різко змінила колір: Поліція розпочала розслідування, є підозри (відео)

неділя, 28 травень 2023, 23:07

В італійському місті Венеція вода в Гранд-каналі стала яскраво-зеленого кольору. У зв'язку з цим місцева поліція почала розслідування. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Зокрема, зелена пляма з'явилася недалеко від моста Ріальт...