Делікатна ситуація: Тисячі японських пенсіонерів помилково отримали від Податкової служби США чеки по $1400

В Японії тисячі пенсіонерів отримали чеки, кожен на 1400 доларів, які помилково відправила Податкова служба США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Financial Times.

За словами представника одного з найбільших банків країни, в деяких філіях фінустанови в районі Токіо утворилися черги з пенсіонерів, які намагаються перевести чеки в готівку.

«Я відчув вдячність і подумав, що Америка прекрасна”, – сказав 75-річний японський пенсіонер, який отримав такий чек. Він розповів, що працював у США в 1970-х роках. Трьом друзям чоловіка вдалося перевести в готівку чеки, проте сам 75-річний пенсіонер цього зробити не зміг, оскільки в банку зажадали підтвердити право на переведені кошти.

Як пише Financial Times, виплати, судячи з усього, отримали всі японські пенсіонери, які в різний час працювали в Америці. За попередньою інформацією видання, чеки були відправлені в рамках ініціативи президента США Джо Байдена з підтримки економіки і американців в умовах пандемії.

У свою чергу Податкова служба США заявила, що іноземці, які не є американськими податковими резидентами, не мають права на матеріальну допомогу від служби і мають відправити чеки назад.

У центрі Києва закривається легендарний магазин Roshen (фотофакти)

п’ятниця, 31 березень 2023, 3:00

У центрі Києва на вулиці Хрещатик, неподалік від Бессарабського ринку, закривається магазин Roshen. . З вуличних вітрин повністю зникли декорації, а половина полиць у магазині вже порожні. Працівники попереджають, що 31 березня магазин працюватиме оста...

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...