Дематюкація не пройде: Український суд дозволив називати людей "гандонами"

Чоловік переконав суддів, що він просто порівняв градоначальника з французьким письменником Івом Гандоном, який пише фантастику.

Ів Гандон. Архівне фото.

Апеляційний суд Києва закрив справу проти чоловіка, який під час суперечки назвав мера міста Тетіїв на Київщині словом “гандон”. Відповідне рішення було опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Інцидент стався в квітні 2019 року під час громадських зборів з зариблення держпідприємством “Сервіс” річки Роська. Один з жителів Тетієва Ігор Савлук висловив незгоду з діями мера Руслана Майструка, назвавши його словом “гандон” за публікацію недостовірної інформації. Градоначальник спробував напасти на кривдника, проте йому завадили присутні. Після цього мер пригрозив Савлуку судом.

Тетіївський райсуд визнав цього чоловіка винним у дрібному хуліганстві і оштрафував його на 51 гривню (+384 гривні судового збору). Чоловік не погодився з даним рішенням суду, переконуючи, що він просто порівняв градоначальника з французьким письменником Івом Гандоном, який також пише фантастику.

В результаті Київський апеляційний суд переглянув відеозапис і встановив, що чоловік дійсно порівняв мера Тетієва з письменником.

Вчені назвали симптом, який попереджає про майбутні проблеми з серцем

неділя, 18 серпень 2019, 6:55

Швидка втомлюваність не тільки сигналізує про наближення старості, а і є ранньою ознакою серйозних проблем з серцево-судинною системою в майбутньому. Вчені зі Школи громадської охорони здоров'я Джона Хопкінса в Балтиморі провели аналіз дослідження, у я...

Сторінками історії: "Никаких гимназий на "собачьем языке", або Як былы генерали освыту реформували", - ЗМІ

неділя, 18 серпень 2019, 6:40

16 серпня 1919 року генерал-лейтенант Май-Маєвський взявся керувати народною освітою. Про події сторічної давнини пише Деловая столица, передають Патріоти України. "Освітою він зайнявся не з доброї волі - за збігом обставин. Як "главноначальствующий" ч...