Дематюкація не пройде: Український суд дозволив називати людей "гандонами"

Чоловік переконав суддів, що він просто порівняв градоначальника з французьким письменником Івом Гандоном, який пише фантастику.

Ів Гандон. Архівне фото.

Апеляційний суд Києва закрив справу проти чоловіка, який під час суперечки назвав мера міста Тетіїв на Київщині словом “гандон”. Відповідне рішення було опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Інцидент стався в квітні 2019 року під час громадських зборів з зариблення держпідприємством “Сервіс” річки Роська. Один з жителів Тетієва Ігор Савлук висловив незгоду з діями мера Руслана Майструка, назвавши його словом “гандон” за публікацію недостовірної інформації. Градоначальник спробував напасти на кривдника, проте йому завадили присутні. Після цього мер пригрозив Савлуку судом.

Тетіївський райсуд визнав цього чоловіка винним у дрібному хуліганстві і оштрафував його на 51 гривню (+384 гривні судового збору). Чоловік не погодився з даним рішенням суду, переконуючи, що він просто порівняв градоначальника з французьким письменником Івом Гандоном, який також пише фантастику.

В результаті Київський апеляційний суд переглянув відеозапис і встановив, що чоловік дійсно порівняв мера Тетієва з письменником.

Через хворобу: Колишній інженер Боїнга пограбував 30 банків за рік

вівторок, 16 липень 2019, 12:30

Спочатку Ентоні Хетеуей заробляв 100 000 доларів на рік, все було добре... Ентоні Хетеуей, колишній інженер Боїнга, пограбував 30 банків з 2013 по 2014 рік, передають Патріоти України. Це привело його до героїну. На це потрібні були гроші. Він втратив ...

Пішов на фестиваль: У Києві загадково загинув молодий хлопець (фото)

вівторок, 16 липень 2019, 11:14

У Києві знайшли повішеним 20-річного Вадима Онищенка, якого розшукували з 11 липня. Він пішов на фестиваль Atlas Weekend і зник. Востаннє його бачили на Хрещатику, звідки він планував вирушити на концерт, розповіли у групі dtp.kiev.ua у Facebook, пові...