Дематюкація не пройде: Український суд дозволив називати людей "гандонами"

Чоловік переконав суддів, що він просто порівняв градоначальника з французьким письменником Івом Гандоном, який пише фантастику.

Ів Гандон. Архівне фото.

Апеляційний суд Києва закрив справу проти чоловіка, який під час суперечки назвав мера міста Тетіїв на Київщині словом “гандон”. Відповідне рішення було опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Інцидент стався в квітні 2019 року під час громадських зборів з зариблення держпідприємством “Сервіс” річки Роська. Один з жителів Тетієва Ігор Савлук висловив незгоду з діями мера Руслана Майструка, назвавши його словом “гандон” за публікацію недостовірної інформації. Градоначальник спробував напасти на кривдника, проте йому завадили присутні. Після цього мер пригрозив Савлуку судом.

Тетіївський райсуд визнав цього чоловіка винним у дрібному хуліганстві і оштрафував його на 51 гривню (+384 гривні судового збору). Чоловік не погодився з даним рішенням суду, переконуючи, що він просто порівняв градоначальника з французьким письменником Івом Гандоном, який також пише фантастику.

В результаті Київський апеляційний суд переглянув відеозапис і встановив, що чоловік дійсно порівняв мера Тетієва з письменником.

Школяр у Херсоні потонув у ванні

субота, 31 жовтень 2020, 18:33

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...