Демографи РФ занепокоєні: На тлі мобілізації кількість росіян почала стрімко скорочуватися

У Російській Федерації констатували посилення демографічної катастрофи на тлі нової статистики про скорочення населення і часткової мобілізації, передають Патріоти України.

Згідно з даними Росстату, чисельність громадян РФ скоротилася ще на 566 тисяч осіб. Негативна тенденція щодо скорочення кількості росіян спостерігається п'ятий рік поспіль.

Так, станом на 1 січня 2023 року у РФ проживали 146,424 млн осіб, без урахування населення на тимчасово окупованих територіях України, тоді як в аналогічний період 2022 року фіксувалося 146,98 млн осіб.

За даними видання The Moscow Times, такий негативний результат пов'язаний зі спадом народжуваності всередині РФ. Цей показник у відносному вимірі став мінімальним з 2001 року, а в абсолютному знизився на 7% - до 1,197 млн дітей за січень-листопад.

Як прокоментував російський демограф Інституту Гайдара Ігор Єфремов, скорочення населення РФ безпосередньо пов'язане з мобілізацією. Надалі, ситуація стане ще гірше. "Основний удар по рівню народжуваності буде непрямим, оскільки горизонт планування більшості сімей буде повністю знищений. І ефект буде тим сильнішим, чим довше триватиме мобілізація", - зазначив він.

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...