Демографи РФ занепокоєні: На тлі мобілізації кількість росіян почала стрімко скорочуватися

У Російській Федерації констатували посилення демографічної катастрофи на тлі нової статистики про скорочення населення і часткової мобілізації, передають Патріоти України.

Згідно з даними Росстату, чисельність громадян РФ скоротилася ще на 566 тисяч осіб. Негативна тенденція щодо скорочення кількості росіян спостерігається п'ятий рік поспіль.

Так, станом на 1 січня 2023 року у РФ проживали 146,424 млн осіб, без урахування населення на тимчасово окупованих територіях України, тоді як в аналогічний період 2022 року фіксувалося 146,98 млн осіб.

За даними видання The Moscow Times, такий негативний результат пов'язаний зі спадом народжуваності всередині РФ. Цей показник у відносному вимірі став мінімальним з 2001 року, а в абсолютному знизився на 7% - до 1,197 млн дітей за січень-листопад.

Як прокоментував російський демограф Інституту Гайдара Ігор Єфремов, скорочення населення РФ безпосередньо пов'язане з мобілізацією. Надалі, ситуація стане ще гірше. "Основний удар по рівню народжуваності буде непрямим, оскільки горизонт планування більшості сімей буде повністю знищений. І ефект буде тим сильнішим, чим довше триватиме мобілізація", - зазначив він.

"Очі боялися, руки робили": Медик ЗСУ на нулі став "посібником" для НАТО (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 17:30

У цивільному житті медик ЗСУ Петро Конопля жив в Одесі, був актором і мріяв відбутися як режисер. Але за 2 тижні до його режисерського дебюту почалася війна з Росією, і він пішов до ЗСУ, де служив парамедиком 35-ї бригади морської піхоти ЗСУ. Про це йд...

Українцям перерахують субсидії, їхній розмір зміниться: Як отримати гроші на комуналку

четвер, 28 вересень 2023, 17:28

В Україні з 1 жовтня 2023 року перерахують усі субсидії. Їхній розмір збільшиться з урахуванням зростання витрати на комуналку (через опалювальний сезон). Деяким українцям субсидії перерахують автоматично, іншим доведеться повторно подавати документи. ...