"День Батька святкую заслужено!": Ярош поділився зворушливим фото зі своєю родиною

Сьогодні в Україні святкують День батька. З нагоди свята комбат Української добровольчої армії Дмитро Ярош опублікував фотографію своєї сім'ї в повному складі. Ярош нечасто виносить на публіку подробиці особистого життя, що робить публікацію рідкісного знімка ще більш цінною. Фотографія була розміщена на сторінці Яроша в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Ярош зазначив, що є батьком сина і 2 дочок, має 2 зятів і четверо онуків. "День Батька святкую заслужено!" - зазначив він. Примітно, що з нагоди свята в соціальних мережах з'явилася велика кількість публікацій відомих українських політиків, які показали своїх дітей і батьків. Вся сім'я командира українських добровольців була одягнена у вишиванки.


З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...