"День Батька святкую заслужено!": Ярош поділився зворушливим фото зі своєю родиною

Сьогодні в Україні святкують День батька. З нагоди свята комбат Української добровольчої армії Дмитро Ярош опублікував фотографію своєї сім'ї в повному складі. Ярош нечасто виносить на публіку подробиці особистого життя, що робить публікацію рідкісного знімка ще більш цінною. Фотографія була розміщена на сторінці Яроша в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Ярош зазначив, що є батьком сина і 2 дочок, має 2 зятів і четверо онуків. "День Батька святкую заслужено!" - зазначив він. Примітно, що з нагоди свята в соціальних мережах з'явилася велика кількість публікацій відомих українських політиків, які показали своїх дітей і батьків. Вся сім'я командира українських добровольців була одягнена у вишиванки.


"Супергерої існують": Масі Найєм, який втратив у бою око, став обличчям рекламної кампанії магазину чоловічого одягу (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 23:29

Сам він опублікував фотографію, висловившись про свою зовнішність винятково іронічно, без краплі жалості до самого себе. "Красивішим я вже не буду! До речі, дуже подобається, як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро розглядають, а двоє хлопчиків ...

Пробачила ворогам, які зруйнували її будинок?: Жителька Північної Салтівки працювала на окупантів

вівторок, 4 жовтень 2022, 19:27

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області, передають Патріоти Укра...