День Іоанна Златоуста: Що категорично не можна робити 26 листопада

У вівторок, 26 листопада, православні віруючі вшановують пам'ять святого Іоанна Златоуста, який є одним з трьох Вселенських святителів, разом зі святителями Василем Великим і Григорієм Богословом, передають Патріоти України.

Вважається, що в цей день не можна сваритися і заздрити. Краще відмовитися від важкої роботи по дому, не думати про погане і не давати в борг. Також не можна стригтися, робити великі покупки, а непотрібні речі в цей день варто викинути або віддати нужденним. Потрібно бути дуже обережним з вогнем, а ще краще - не запалювати його.

Іоанну Златоуста моляться про покарання для хабарників і шахраїв, але проклинати їх не можна, щоб не прогнівити Бога. У цей день раніше активно стежили за погодою. Люди вірили, що зі Златоуста зима затверджувалася в своїх правах: буде міцнішати мороз.

Згідно з переказами, Іоанн народився в Антіохії близько 347 року в сім'ї воєначальника. Його батько помер незабаром після народження сина, і мати Анфуса вирішила більше не виходити заміж і віддати всі сили вихованню Іоанна. Він навчався у кращих філософів і риторів, рано почав серйозно вивчати Святе Письмо і заглиблюватися в молитву.

Через кілька років, коли мати Іоанна померла, він прийняв чернецтво. У 381 році єпископ Мелетій Антіохійський посвятив Іоанна в сан диякона, а в 386 році, коли Іоанну було майже сорок, він був призначений єпископом Антіохійським Флавіаном у пресвітера.

У 397 році Іоанн Златоуст був викликаний до Константинополя, щоб зайняти місце архієпископа, але незабаром потрапив в опалу. Взимку 406 року святий був хворобою прикутий до ліжка, але його недоброзичливці захотіли заслати його ще далі. Кілька місяців хворий архієпископ провів у дорозі і помер у вересні 407 року в Команах.

У чорному боді і колготах: Кокетлива Тіна Кароль продемонструвала сексуальний образ (відео)

четвер, 4 березень 2021, 15:15

Тіна Кароль потішила своїх прихильниць. Напередодні 8 Березня вона випустила лімітовану колекцію колготок і панчіх. Артистка сама ж знялася в їхній рекламній кампанії, передають Патріоти України.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...