"День, коли нам соромно, настав": У мережі розгорілися спори довкола вчинку воїна ЗСУ в маршрутці

Думки про вчинок воїна, який не скористався пільгою, розділилися.

У Києві український воїн, який захищав Донбас від російських найманців, не захотів їхати в маршрутці за посвідченням УБД. Про це на своїй сторінці у Facebook написав український журналіст і блогер Тім Златкін, передають Патріоти України.

"Зараз на Дарниці в маршрутці пацан передав 16 грн за проїзд. Поруч його дівчина обурилася: - Чому не 8? У тебе ж УБД! Він цикнув на неї, й обоє мовчки відвернулися. Я довго спостерігав за ним, як він дивиться вниз і ховає погляд від сторонніх. Так очі й не підняв. День, коли нам соромно, настав", – розповів журналіст.

Думки про події в маршрутці з воїном розділилися: одні не зрозуміли його вчинку, інші ж висловили повагу, а треті пояснили ситуацію небажанням бійця провокувати сварку. "Я в маршрутках ніколи не показую. Ні, не соромно. Просто не хочу лаятися", "Не соромно. Я теж в маршрутці оплачую", "Дожилися... соромно перед пацанами", "З якого дива опускати очі?! Люди на це заслужили!" – пишуть у мережі.

"Приват" подав позов проти клієнтки, у якої вкрали гроші шахраї: Фінал був несподіваним

неділя, 28 червень 2026, 19:27

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...

Увага: ​НБУ запустив в обіг нову банкноту

неділя, 28 червень 2026, 18:59

Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...