День туги України: На згарищі одеського коледжу виявили ще дві жертви

Загальна кількість підтверджених смертей досягла 10, пошуки тривають...

8 грудня під час розбору завалів в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу виявлено ще два тіла. Роботи на місці трагедії тривають, повідомили в прес-службі ДСНС області, зазначають Патріоти України.

"О 8.30 під час розбору завалів виявлено тіла 2 осіб", - сказано в повідомленні рятувальників.

Їх відправили на проведення судов-медичної експертизи. Особи встановлюють. Доля 6 осіб залишається невідомою, за інформацією поліції. Постраждали 32 людей. Ще 9 перебувають в лікарнях.

Хіти тижня. Ось чому друга хвиля неминуча: Вчені назвали вбивчі для коронавіруса погодні умови

неділя, 27 вересень 2020, 3:00

Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу. Вчені Американського інституту фізики назвали головні чинники, які значно знижують живучість коро...

Хіти тижня. Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 0:35

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою д...