"Денег нет": У Криму забили на сполох через мізерні зарплати

В окупованому Криму бюджетники скаржаться на низькі заробітні плати та часті звільнення, повідомляють Патріоти України.

"У Севастополі скаржаться: якщо раніше вони самі тікали зі шкіл і лікарень через низькі зарплати, то зараз звільняють навіть тих, хто готовий пахати за копійки", – пише місцевий журналіст Віктор Ядуха.

За його словами, окупаційна влада пояснює все просто – грошей немає. Водночас із цим Ядуха наголошує, що бюджети Криму і Севастополя "тріщать від мільярдів".

"Чому ж витрати на соціал скорочують? Відповідь проста: бо їх можна скорочувати. Навіщо ділитися валовим національним продуктом із низами, якщо можна віднімати все більше, розповідаючи по телевізору про геополітичні перемоги, до абсурду затискаючи свободи і посилюючи репресії?" – резюмував він.

Резонанс тижня. Міг виявитися "домушником": У Києві загадково загинув чоловік (відео)

неділя, 26 січень 2020, 15:00

Тіло лежало під балконами 25-поверхового будинку. Також зазначається, що загиблий був без верхнього одягу і взуття, а на руках надіті рукавички. За даними поліції, трагедія сталася пізно вночі, так як ще тоді охоронець автостоянки почув голосний звук п...

Наша гордість: Українець встановив світовий рекорд з плавання серед юніорів

неділя, 26 січень 2020, 14:38

Владислав Бухов поліпшив юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю. Український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. На турнірі у Люксембурзі 17-річний українець...