Держава обміняла, а потім забула: Мережу вразила історія екс-в'язня "ДНР", який ночує в метро та обміняв телефон на їжу

Історик Ігор Козловський розповів, що з цим хлопцем він свого часу перебував "на підвалі" в Донецьку.

Відомий історик і колишній бранець терористів на Донбасі Ігор Козловський, звільнений в 2017 році, розповів історію ще одного в'язня "ДНР", якому зараз доводиться ночувати в метро. Історією він поділився на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Історик розповів, що з цим українцем він свого часу перебував "на підвалі" в Донецьку. Зараз же колишній в'язень не має роботи і елементарних засобів для проживання. "Радісна і сумна зустріч... Вранці несподівано зустрівся з колишнім полоненим, з яким деякий час був в підвалі донецького СІЗО. Нас разом з іншими полоненими звільнили з того пекла 27 грудня 2017. А зараз йому ніде жити і він ночує десь в метро, а також у нього немає їжі і роботи", – написав Козловський.

Більш того, колишньому в'язню "ДНР" довелося навіть продати телефон для того, щоб купити їжу. Козловський додав, що подібним чином склалося життя у багатьох переселенців і колишніх в'язнів, які повернулися з полону. "Усі колишні полонені і вимушені переселенці втратили все своє майно, житло, роботу і самостійно намагаються якось налагодити своє життя. Але далеко не всім це вдалося. На жаль", – підсумував історик.

Ця історія вразила українців – під постом Козловського вони почали пропонувати свою допомогу. У своїх записах вони відзначали народних депутатів і закликали їх допомогти колишньому полоненому "ДНР".

Британські науковці виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 9:05

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковані у журналі Alzheimer's & Dementia. В експеримен...

Автівки перевзувати зарано: Синоптики розповіли, якою буде погода у перший тиждень весни

неділя, 3 березень 2024, 8:59

Перший тиждень лютого не лише у нас, а й у багатьох країнах Європи виявився одним із найтепліших за всю історію спостережень. Березень перейняв естафету і також розпочинається із досить високих значень температури, подекуди - вищих за кліматичну норму....