​Десь в мокшанських болотах надривно виють скрепи: У головному аеропорту Білорусі назви Kiev і Lvov поміняли на Kyiv та Lviv

Онлайн-кампанія #CorrectUA, яка передбачає звернення до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви столиці # KyivNotKiev, стартувала з жовтня 2018 року.

Нарешті і Білорусь приєдналася до організованої українською владою кампанії #KyivNotKiev. Білоруський підрозділ «Радіо Свобода продемонстрував оновлене табло Національного аеропорту "Мінськ", де латиницею столиця України вже позначена як Kyiv, а Львів - Lviv, зазначають Патріоти України.

У відділі зі зв'язків із засобами масової інформації Національного аеропорту "Мінськ" виданню раніше говорили, що всі зміни в транслітерації назв міст і країн в аеропорту на табло вводяться після того, як їх проінформує Міністерство закордонних справ Білорусі. При цьому, варто зазначити, Одеса чомусь залишилась в російській транслітерації, однак, гадаємо, це незабаром виправять.

Нагадаємо, в Росії категорично відмовились застосовувати до українських назв українську транслітерацію латиницею замість російської.

"Вбити як собаку": У мерії Миколаєва зоозахисники побили "шкуродера"-чиновника, директора КП "Центр захисту тварин" (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 22:50

Людей розізлив масовій забій штатним "гуманістом для безпритульних тварин" своїх підопічних. Зокрема називається цифра у 150 страчених собак. У вівторок, 17 липня, в Миколаєві місцеві захисники тварин побили директора КП "Центр захисту тварин" Олександ...

Хіти тижня. "Одна из торговок сказала, что нас еще никто и никогда так не унижал. И она имела ввиду не только рынок. А еще она в 2014-м очень радовалась оккупации", - Кримський бандерівець (фото, відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 22:30

"ПРИСЯГУ ДВІЧІ НЕ ДАЮТЬ. Слово "гідність" для цих людей далеко не пустий звук": не изменившие присяге украинские военные из Крыма отметили 15-летие тактической группы "Крым" (тактическое соединение Воздушных сил Украины из состава воздушного командован...