Десятки чоловіків жорстоко поглумилися над дівчиною, яка вирішила з ними випити - їй всього 16 років

16-річна дівчина постраждала від групового зґвалтування в номері готелю Red Sea в місті Ейлаті на півдні Ізраїлю. Цей випадок став приводом для масових протестів в Тель-Авіві та Єрусалимі проти насильства по відношенню до жінок. Про це повідомляє видання Mirror, передають Патріоти України.

Свідки стверджують, що в цьому інциденті замішаний до 30 осіб, поліція поки затримала 11 чоловіків, серед яких 9 неповнолітніх. Серед затриманих - двоє 27-річних хлопців, яких вважають головними підозрюваними. Крім безпосередніх учасників зґвалтування заарештовано також керуючого готелю - за створення перешкод для розслідування і нездатність запобігти злочинові.

У поліції повідомляють, що жертва не зупинилася в готелі, а пішла туди випити з друзями. В кімнату її відвели в стані "заціпеніння".

Один зі свідків стверджує, що бачив в коридорі велику групу людей, які сильно галасували. Камери спостереження в готелі також зафіксували чергу в номер, до якого відвели свою жертву насильники.

Зараз 16-річна дівчинка перебуває під захистом поліції. Вона в нестабільному психічному стані, але готова виступити в суді.

Цей випадок став приводом для протестів проти насильства щодо жінок. У Тель-Авіві та Єрусалимі активісти вийшли на вулиці з транспарантами "Ми більше не будемо мовчати".

"Ах, какую страну проср*ли!", або Що стоїть за тугою рашистів по "величию": Кожен 5-й росіянин не зміг розшифрувати абревіатуру СРСР і лише 1% згадав про репресії

вівторок, 7 грудень 2021, 6:10

Майже кожен п’ятий дорослий росіянин не знає, як розшифровується абревіатура СРСР (Союз Радянських Соціалістичних Республік). Про це свідчать дані опитування, проведеного ВЦВГД у рамках спільного проєкту з РБК “30 років без СРСР”, зазначають Патріоти У...

Українські медсестри, що відпочивали в Єгипті, повернули до життя утопленого білоруса (відео)

вівторок, 7 грудень 2021, 0:27

В єгипетському курортному місті Шарм-еш-Шейх житель Мінська Сергій пішов пірнати у масці біля готелю й сам назад не повернувся – на понтон витягли його бездиханне тіло. Бідолаху врятували українські медсестри Антоніна Задорожна та Наталя Розанова, які ...