Десятки чоловіків жорстоко поглумилися над дівчиною, яка вирішила з ними випити - їй всього 16 років

16-річна дівчина постраждала від групового зґвалтування в номері готелю Red Sea в місті Ейлаті на півдні Ізраїлю. Цей випадок став приводом для масових протестів в Тель-Авіві та Єрусалимі проти насильства по відношенню до жінок. Про це повідомляє видання Mirror, передають Патріоти України.

Свідки стверджують, що в цьому інциденті замішаний до 30 осіб, поліція поки затримала 11 чоловіків, серед яких 9 неповнолітніх. Серед затриманих - двоє 27-річних хлопців, яких вважають головними підозрюваними. Крім безпосередніх учасників зґвалтування заарештовано також керуючого готелю - за створення перешкод для розслідування і нездатність запобігти злочинові.

У поліції повідомляють, що жертва не зупинилася в готелі, а пішла туди випити з друзями. В кімнату її відвели в стані "заціпеніння".

Один зі свідків стверджує, що бачив в коридорі велику групу людей, які сильно галасували. Камери спостереження в готелі також зафіксували чергу в номер, до якого відвели свою жертву насильники.

Зараз 16-річна дівчинка перебуває під захистом поліції. Вона в нестабільному психічному стані, але готова виступити в суді.

Цей випадок став приводом для протестів проти насильства щодо жінок. У Тель-Авіві та Єрусалимі активісти вийшли на вулиці з транспарантами "Ми більше не будемо мовчати".

У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...

"Бориспіль" рветься в третє тисячоліття: Головна повітряна брама України зустрічатиме гостей сучасною автостанцією в футуристичних формах (фотофакти) :

субота, 17 квітень 2021, 5:45

В аеропорту "Бориспіль" з'явиться унікальна для України автостанція. Розробка триває, але на візуалізацією проекту можна подивитися вже зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com. Повідомляється, що термінал для прийому автобусів...