Десятки "скрепоносців" відправили до "хліву": Турецький готель відмовився селити туристів з Росії

Гості з пристойних країн розцінюють сусідство з росіянами як небажане

У турецькій Аланьї готель Grand Atilla несподівано відмовився селити туристів з Росії. Без номерів залишилися 19 осіб, які прибули з Санкт-Петербурга. В адміністрації готелю виправдовувалися відсутністю місць, але при цьому туристи бачили, як інші іноземці без проблем отримують ключі від номерів, зазначають Патріоти України.
В якості альтернативи росіянам запропонували поселитися в розташованих неподалік апартаментах, але з правом приходити в ресторан і басейн готелю. Після п'яти годин очікування туристи погодилися на ці умови.
Російські туристи поскаржилися туроператору, оскільки за договором путівка передбачала систему «все включено», басейн і аніматорів. Про це повідомляє російський сайт «Фонтанка».
Пізніше стало відомо, що переселитися попросили не тільки туристів з Санкт-Петербурга, але і прибули з інших російських міст. Всього з готелю були відселені більше 30 росіян.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...