
У січні російські терористи на Донбасі втратили близько 30 осіб убитими, понад півсотні пораненими, а також не дорахувалися значної кількості військової техніки. Про це, посилаючись на дані розвідки, повідомили на сторінці штабу ООС у Facebook, передають Патріоти України.
Захисники додали, що в разі загрози життю і здоров'ю, захоплення територій, прориву ворожих розвідувально-диверсійних груп військовослужбовці ООС дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику.
"Втрати російсько-окупаційних військ протягом січня 2020 року склали: безповоротними – 27 осіб, пораненими і травмованими – 56 осіб, озброєння і військової техніки – п'ять одиниць (два автомобілі "Урал", 2 БПЛА і один міномет). Об'єднані сили продовжують виконувати бойові завдання з відбиття і стримування збройної агресії Російської Федерації. Слава Україні!" – йдеться у зведенні.
В Україні досі діє пенсія за вислугу років - але право на неї мають лише окремі категорії працівників і лише за чіткої умови. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король. передают...
В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...