"Дети говорят обо мне "супербабушка": Пенсіонерка із Запоріжжя розповіла, як це - кататися на гіроскутері у 67 (відео)

Літня жителька Запоріжжя Валентина Комарова прославилася у соціальних мережах через відео, на якому вона їздить на гіроскутері. Пенсіонерка запевняє, що такий спосіб пересування - необхідність через стан здоров'я. Ролики з 67-річною жінкою здобули популярність у мережі YouTube, зібравши десятки тисяч переглядів, передають Патріоти України.

Валентині Комаровій важко ходити, тому родина подарувала їй гіроскутер, який та успішно освоїла. Жінці легко вдається тримати рівновагу й вона вправно справляється зі своїм транспортним засобом. Пенсіонерка розповіла, що про її популярність розповіли родині з Угорщини.

"В нас там родичі живуть. Вони кажуть, що десь вже мільйонів п’ять, поставили лайки. Вже поважний вік у мене, це теж про щось говорить. Гіроскутер, звичайно, дуже гарна річ і дуже зручна для тих, хто має великі родини. Єдине, що не у всіх людей мого віку вийде їздити, але не треба опускати руки, а намагатись тримати інтерес до життя. Тоді у вас усе буде добре", – стверджує Комарова.

Жінка зазначила, що після такої популярності її життя абсолютно не змінилося. Валентина Комарова каже, що не заперечуватиме, якщо і надалі її відео буде збирати перегляди та уподобання.

"Мене це не бентежить. Ну це добре. Так, це добре. Люди вітаються зі мною. Коло спілкування збільшується. Діти кажуть на мене "Супербабуся", – розповіла пенсіонерка.

Хіти тижня. Що приховував уряд: Оприлюднили офіційну статистику померлих в Україні

субота, 11 липень 2020, 10:00

За 3 місяці в Україні померли 149 064 осіб. Державна служби статистики вперше опублікувала офіційну інформацію про кількість загиблих від коронавірусу за січень-березень 2020 року. Раніше цю інформацію приховували згідно з постановою уряду про карантин...

Позитивна динаміка: Вперше за багато днів кількість добових випадків COVID-19 в Україні менше, ніж тих, хто видужав

субота, 11 липень 2020, 9:56

В Україні за останню добу коронавірус підтвердили у 800 осіб. Загальна кількість хворих з початку пандемії досягла 52 843 осіб, з яких близько половини побороли хвороба, зазначають Патріоти України. Згідно даним РНБО за минулу добу більше людей вилікув...