Герой вірусного ролика "Скоро вже буде Паска" Матвій Брус влаштував акцію в Черкасах, яка зворушила українських військових. Хлопчик роздає листівки захисникам зі словами "Дякую за кожен день", передають Патріоти України.
Відео акції розлетілося мережею. На опублікованих кадрах видно, як Матвій на вулицях Черкас роздає листівки військовим, дякуючи за захист від окупантів і бажаючи міцного здоров'я, щастя та наснаги.
"Дякую за кожен день. Дякую за спокійний сон. Дякую за вільні міста. Ви наші захисники, обіймаємо вас", – казав хлопчик. "Дуже мило, дякую", – відповідали українські захисники.
Дмитро Ківа працював на заводі "Антонов" за всіх президентів України, окрім Володимира Зеленського. 25 липня на 82-му році життя помер відомий український авіаконструктор Дмитро Ківа, який пропрацював на авіаційному заводі "Антонов" 52 роки, передають ...
У одеській Аркадії група чоловіків билась просто перед місцевим рестораном, свідчать кадри з соцмереж. У бійці брали участь і цивільні, і люди у формі. . Увечері 27 липня біля прибережного ресторану в Одесі сталась масова бійка, у якій взяли участь ци...