Діджиталізація крокує Україною, або "Великий брат" знатиме усе: Власникам ID-карт довідка про прописку більше не знадобиться

В Україні готують законопроєкт, який стосується реєстрації місця проживання. В документі мають намір зафіксувати норми, які спростять саму процедуру реєстрації, а також виключать необхідність в штампі про реєстрацію в паперовому паспорті та скасують виписку з реєстру, яка йде як додаток до ID-картки.

Про це в інтерв'ю «Главреду» розповів керівник з розвитку електронних послуг в Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік, зазначають Патріоти України.

За його словами, зараз готується до другого читання законопроєкт, який зафіксує, що першоджерелом та єдиним реєстром за пропискою буде реєстр Державної міграційної служби (ДМС).

Банік зазначив, що після прийняття закону в українців не вимагатимуть довідку про реєстрацію.

Державний орган, якому потрібно дізнатися місце реєстрації громадянина, повинен звернутися в електронній формі до ДМС та отримати інформацію.

«Якщо ж ми говоримо про використання цифрових документів, то у нас інформація про місце реєстрації, яка є в паспорті — це вже інформація з ДМС. І коли, наприклад, банк або ЦНАП запитує копію паспорта, там вже міститься інформація про прописку і вона вже є актуальною», — сказав чиновник.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....