
Сьогодні, 12 квітня, у Львові 9-річна дівчинка їхала містом за кермом автомобіля, а батько сидів поруч і знімав її їзду на відео. Поліцейські розшукали горе-батька. Це відео швидко розлетілося соцмережами і на нього оперативно відреагували поліцейськи, передають Патріоти України.
Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів про цей "антиприклад", коли батько посадив за кермо 9-річну доньку і виклав відео.
"Відео розлетілось по різних пабліках. Автор думав, напевно, що то круто і прикольно "так жити". Але більшість правосвідомих громадян справедливо захейтили. Що було закономірно. Бо то було не круто, а фейспалм. Звісно, що ми відшукали цього 31-річного блогера та склали протоколи за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) та ч.2 ст.126 (передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП", - написав Білошицький і додав: "так, пацани, не треба жити".
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...