Діяли професіонали: У Парижі пограбували квартиру російського олігарха

Пограбування пройшло швидко і безшумно.

У Парижі пограбували квартиру російського олігарха, співвласника страхової компанії "РЕСО-Гарантія" Миколи Саркісова, збиток оцінили щонайменше в півмільйона євро. Про це повідомила газета Le Parisien, передають Патріоти України.

Пограбування сталося в п'ятницю, 16 жовтня, в обідню пору в будинку на авеню Фош в 16-му окрузі Парижа між Булонським лісом і Тріумфальною аркою. Повідомляється, що були викрадені два годинники Rolex, ювелірні прикраси, бронзова статуя і вироби зі шкіри та хутра.

За словами поліцейських, діяли "професіонали", оскільки пограбування пройшло швидко і безшумно. Також зазначено, що господар квартири в цей час знаходився в Сан-Тропе. Російський олігарх володіє нерухомістю на Рив'єрі.

За інформацією Forbes, Саркісов, заступник генерального директора компанії "РЕСО-Гарантія", великого учасника російського страхового ринку, посідає 146-й рядок у рейтингу "200 найбагатших бізнесменів Росії". У 2013 році його сім'я входила до десятки найбагатших в Росії.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...