
Жінка з Британської Колумбії, Канада, зняла фотографії та відео, коли ведмідь прийшов до неї пізно вночі та випив 69 банок газованих напоїв з її машини. Про це пише upi.com, передають Патріоти України.
Шерон Росел розповіла, що собака розбудив її близько третьої ночі. Вона виглянула на вулицю і побачила, що ведмідь розбив одне з вікон її авто і пригощався солодкими напоями. Їх вона придбала для свого бізнесу.
Росел зафіксувала, як спраглий клишоногий впорався із 69 банками із 72. Вона сказала, що ведмідь здався після того, як спробував дієтичну колу. Цей напій, мабуть, не припав йому до душі.
Шерон сказала, що звір зіпсував її машину. Зокрема, він порвав шкіряний салон, зламав віконний ролик і всюди залишив липкі сліди. Вона сподівається, що її страхова компанія відшкодує частину збитків.
Росел додала, що завжди намагається не залишати їжу чи сміття в машині на ніч, але вона не очікувала, що банки з газованками привернуть увагу ведмедя.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...