Дійсно "Божий гнів з небес": Археологи виявили причини загибелі біблейного Содому

Нове дослідження підтвердило теорію про те, що біблійне місто Содом, зруйноване, відповідно до Старого Заповіту, Богом за аморальність і аморальний спосіб життя його жителів, було знищене метеоритом. Археологи, що працюють в Телль-ель-Хаммамі, стародавньому поселенні в долині річки Йордан, яке, як вважається, і було містом Содом, згаданим в Книзі Буття, виявили обвуглені людські останки, в тому числі черепа і скелети, рознесені вітром, розплавлені будівлі, метали, кераміку і покриті бульбашками глиняні цеглини, що змушує припустити, що температура перевищувала 2000 C. Про це написала The Times, передають Патріоти України.

«Вони також виявили в зразках ґрунту сферичні частинки заліза і кремнезему і кристали кварцу, які тріснули під дуже високим тиском, що свідчило про високошвидкісний удар або повітряний вибух від метеорита», - йдеться в публікації.
«У статтях, опублікованих Каліфорнійським університетом у Санта-Барбарі, і в довгій доповіді в журналі Nature Scientific Reports, дослідники припускають, що удар був аналогічний Тунгуському метеориту 1908, коли 60-метрова комета або астероїд вдарили по східному Сибіру, викликавши вибух потужністю 12 мегатонн (...) », - пише видання.

«Космічний удар міг спричинити усну розповідь про гнів Бога на два міста. Руйнування Содому також детально описано в Корані. В останні роки з'явилися і інші наукові пояснення древніх біблійних легенд, в тому числі припущення про те, що кущ, який горить, був викликаний палаючою природною нафтою і що причиною падіння стін Єрихону міг стати землетрус».
«Всі спостереження в Книзі Буття узгоджуються з космічним повітряним вибухом, - зауважив Джеймс Кеннетт, почесний професор наук про Землю Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі. - Але немає ніяких наукових доказів того, що цей день зруйноване місто дійсно є старозавітним Содомом». Однак все частіше свідчення вказують на тісний зв'язок з усною традицією», - підкреслюється в статті.

Берінчик вийшов на бій у формі спецпідрозділу ЗСУ (відео)

субота, 3 грудень 2022, 22:50

Непереможний український чемпіон WBO International у легкій вазі Денис Берінчик (17-0, 9 КО) на свій бій проти Івана Менді (47-5-1, 22 КО) із Франції вийшов у формі Збройних сил України. На "пікселі" 34-річного уродженця Краснодона красувався шеврон "K...

"На стилі": Лілія Ребрик кардинально змінила імідж (фото)

субота, 3 грудень 2022, 18:29

Відома українська телеведуча Лілія Ребрик регулярно ділиться зі своїми шанувальниками подробицями закулісного життя. Оскільки вона не тільки працює на ТБ, а ще грає в театрі і знімається в кіно, у неї досить багато прихильників. Зараз вона опублікувала...