Діксі любить гратися із хазяйкою: Як мила лисичка сміється від лоскоток (відео)

Лисиці – дуже комунікабельні тварини, які іноді поводяться, як маленькі діти. Тваринка з США полюбляє бавитися зі своєю господинею та реготати від лоскоток, повідомляють Патріоти України.

Руда лисичка Діксі, яка живе у притулку для лисиць, має репутацію хихотунки. Вона радо бавиться з власницею та тішить соцмережі своїм сміхом. Власниця притулку SaveAFox Rescue Мікайла Рейнс публікує відео з кумедною лисичкою. Короткий ролик швидко став вірусним.

Поки Рейнс чухала пухнасту Діксі, та весело сміялася від задоволення – спілкування з дівчиною приносить тваринці неабияке задоволення.

На Водохреща нацгвардійці силою витягли з води українця, який сидів в ополонці 10 хвилин (відео)

четвер, 20 січень 2022, 6:10

В Івано-Франківську у свято Водохреще чоловік заліз у водойму і залишався в крижаній воді понад 10 хвилин, не реагуючи на заклики оточуючих вийти на берег, оскільки це небезпечно для здоров'я. У підсумку впертого "моржа" силою витягли на сушу співробіт...

Хіти тижня. Летів п'яним і палив у літаку: Українка на рейсі з Єгипту до Харкова жорстко провчила пасажира

четвер, 20 січень 2022, 1:00

У літаку, який летів з Єгипту в Україну і повинен був приземлитися у Харкові, стався скандал. Один з пасажирів, який, схоже, перебував в стані алкогольного сп'яніння, раптом почав палити електронну сигарету. Персонал авіалайнера просив його не порушува...