Діксі любить гратися із хазяйкою: Як мила лисичка сміється від лоскоток (відео)

Лисиці – дуже комунікабельні тварини, які іноді поводяться, як маленькі діти. Тваринка з США полюбляє бавитися зі своєю господинею та реготати від лоскоток, повідомляють Патріоти України.

Руда лисичка Діксі, яка живе у притулку для лисиць, має репутацію хихотунки. Вона радо бавиться з власницею та тішить соцмережі своїм сміхом. Власниця притулку SaveAFox Rescue Мікайла Рейнс публікує відео з кумедною лисичкою. Короткий ролик швидко став вірусним.

Поки Рейнс чухала пухнасту Діксі, та весело сміялася від задоволення – спілкування з дівчиною приносить тваринці неабияке задоволення.

Шанувальник диктатора народився у Херсоні: Артист балету Полунін похвалився новими тату з Путіним (фото)

середа, 10 серпень 2022, 13:00

Російський артист балету Сергій Полунін народився у Херсоні та має український паспорт. Це не завадило йому стати фанатом Путіна і зробити цілих три татуювання з портретами диктатора. Полунін опублікував у Instagram нову фотографію зі своїми тату, пере...

"Лебединий танець" для окупантів: У мережі змонтували дотепний ролик про переляканих туристів у Криму (відео)

середа, 10 серпень 2022, 12:53

9 серпня Збройні Сили України знищили 9 російських літаків на аеродромі в Новофедорівці в окупованому Криму. Вибухи після удару ракетами настільки налякали відпочивальників на кримських пляжах, що вони масово тікають з півосторова. У мережі змонтували ...