
Українські військові врятували та передали до лікарні росіянку з дитиною з Курської області, які потрапили під "рускій мір". Щемливою історією порятунку поділився пресофіцер української військової комендатури на території Курської області Росії Олексій Дмитрашківський, передають Патріоти України.
За його словами, ця родина лишилася без будинку, втратила батька й хлопчик разом з матір'ю отримали численні поранення. "Мама є мама. У найскладніших ситуаціях це єдина людина, яка вас не залишить в біді. "Рускій мір" відібрав в цієї родини з Курщини, будинок, батька, залишив одинадцятирічного хлопчика без руки й поранив маму. Сьогодні мама нарешті побачила своє дитя, побачила світ без російських військ, побачила справжню турботу медичного персоналу дитячої лікарні, які врятували життя важкопораненій дитині", - розповів Дмитрашківський.
І додав, що після всього все ж таки жінка з дитиною хочуть повернутись в Росію. "Але що чекає на них в країні, яка позбавила їх всього? Ми ж маємо залишатись людьми!!! Росія - країна терорист!!!" - констатував Дмитрашківський.
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...