Діти гралися у дворі: У Росії в валізі знайшли розчленоване тіло дівчини (фото, відео)

У російському місті Орськ Оренбурзької області діти у дворі знайшли валізу, усередині якого виявилося розчленоване тіло дівчини. Про це повідомляє Оrsk.ru, передають Патріоти України.

Так, діти грали у дворі, коли побачили чемодан з розчленованим тілом дівчини без голови. Місцева жителька сказала, що до неї прийшла поліція на впізнання і сказала, що виявили труп. Вона пішла подивитися що сталося, і побачила в валізі частини тіла молодої жінки.

За даним фактом регіональне слідче управління порушило кримінальне провадження, проводиться слідство. Щоб скоріше встановити особу жертви насильницької смерті прийнято рішення СК РФ про передачу кримінальної справи в центральний апарат відомства.

Офшорна схема братів Суркісів: В Англії розкрили махінації із зарплатами в київському "Динамо"

неділя, 5 грудень 2021, 6:50

В Англії розкрили офшорні махінації із зарплатами в київському “Динамо”. Про це йдеться в листопадовому номері одного з найвпливовіших футбольних журналів у світі, британського World Soccer, повідомляють Патріоти України з посиланням на komandaonline. ...

Польща знов покращує умови для заробітчан з Нового року: Що варто знати українцям

неділя, 5 грудень 2021, 6:10

З Нового року підвищується мінімальна погодинна ставка оплати праці. Тож українці зароблятимуть в середньому на 2 000 грн більше. Про це розповів генеральний директор компанії з працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич, повідомляють Патріоти Укра...