Діти гралися у дворі: У Росії в валізі знайшли розчленоване тіло дівчини (фото, відео)

У російському місті Орськ Оренбурзької області діти у дворі знайшли валізу, усередині якого виявилося розчленоване тіло дівчини. Про це повідомляє Оrsk.ru, передають Патріоти України.

Так, діти грали у дворі, коли побачили чемодан з розчленованим тілом дівчини без голови. Місцева жителька сказала, що до неї прийшла поліція на впізнання і сказала, що виявили труп. Вона пішла подивитися що сталося, і побачила в валізі частини тіла молодої жінки.

За даним фактом регіональне слідче управління порушило кримінальне провадження, проводиться слідство. Щоб скоріше встановити особу жертви насильницької смерті прийнято рішення СК РФ про передачу кримінальної справи в центральний апарат відомства.

"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...

Росіяни штурмують "дорогу життя" на Луганщині: на 6 локаціях ЗСУ відбивають наступ.

четвер, 26 травень 2022, 0:08

Звертаю увагу, що всі заяви ватажків російської армії про те, що вони вже вийшли чи мають намір найближчими днями вийти на кордони Луганської области, не відповідають дійсності. Наразі війська рф здійснюють спроби форсування річки Сіверський Донець. Причо