Діти її дуже любили: У Росії вчителька позичила у батьків школярів мільйон рублів і звільнилася

У Москві вчителька однієї зі шкіл примудрилася позичити у батьків своїх учнів більше мільйона рублів. Після цього вона звільнилася зі школи. Про це пише російський Телеграм-канал Mash, передають Патріоти України.

"Рубрика" а що, так можна було?"вривається в чат. Олена Котова працювала класним керівником і педагогом в початковій школі на північному заході столиці [Росії]. Діти її любили, керівництво відгукувалося добре - в холах і кабінетах панувала ідилія. Але у самої Олени Валентинівни справи йшли не дуже від слова зовсім. Принаймні, так вона по секрету розповідала батькам діточок", - йдеться в повідомленні.

Батькам вона розповідала історію про іпотеку, кредити та інші необхідні витрати, на які їй нібито не вистачає зарплати вчителя. Ті вірили, думаючи, що вони єдині, у кого вона просить допомогу, і допомагали, чим могли: від 20 до 500 тисяч рублів.

У загальній сумі було позичено більше мільйона рублів. "А потім Олена Валентинівна просто пішла з роботи за власним бажанням. При цьому на прохання повернути гроші каже, що їх немає. Терпіння батьків закінчилося - вони написали заяву в поліцію. Зараз там проводять перевірку", - пише Телеграм-канал.

Копи "гумор" не оцінили: У Польщі українець вкрав гаманець і заховався від поліції під диваном (фото)

середа, 1 грудень 2021, 23:00

У Польщі 26-річний українець, який працює кур'єром, в одному із ресторанів Варшави вкрав гаманець відвідувача. Коли до нього прийшла поліція, він заховався під диваном і відмовлявся виходити. Про це повідомляє поліція Варшави, передають Патріоти Україн...

Колись людство стане їм зайвим? Перші у світі біороботи почали самовідтворюватися

середа, 1 грудень 2021, 22:20

Науковці університету Вермонта у США виявили, що створені ними перші у світі біороботи — ксеноботи мають здатність самовідтворюватися, повідомляють Патріоти України з посиланням на New Scientist. Ксеноботів вперше було створено минулого року за допомог...