Діти плакали від страху: Під Дніпром маршрутники влаштували скандал через пасажирів (фото, відео)

У селищі Краснопілля Дніпропетровської області 19 вересня водії маршрутки і шкільного автобуса не поділили пасажирів. Чоловіки влаштували розбірки на очах у школярів. Відеозапис інциденту, знятий очевидцем, опублікували в Тelegram-каналі "Х***вий Дніпро", передають Патріоти України.

Відомо, що водій автобуса, який возить дітей у школу №101, вирішив підібрати учнів на зупинці. Це не сподобалося шоферу 151-ї маршрутки, і той накинувся на чоловіка з кулаками та лайкою, після чого забрав у нього 40 гривень і поїхав. Сварка не на жарт налякала і довела дітей до сліз.

Як повідомив транспортний експерт Іван Васючков на своїй сторінці у Facebook, маршрутник відповість за все штрафом, а також буде безкоштовно перевозити школярів протягом десяти днів.

З архіву ПУ. Стало відомо, які популярні лампи викликають рак, - ANSES

понеділок, 6 липень 2020, 1:00

Ці світильники викликають втрату зору, провокують головні болі, хронічну втому і навіть призводять до онкології. Світлодіодні світильники негативно впливають на здоров'я людини – призводять до втрати зору, провокують головні болі, хронічну втому і наві...

З архіву ПУ. "С*ка, не місто, а зоопарк": У центрі Києва помітили незвичайних домашніх улюбленців (фото)

понеділок, 6 липень 2020, 0:35

Літній чоловік у травні 2019 року вирішив випасти свою козу прямо на Михайлівській площі. У центрі Києва помітили, як чоловік посеред вулиці пасе кіз. Про це повідомляють в Telegram-каналі "Ху*овий Київ", передають Патріоти України. Так, в столиці жите...