
У п'ятницю, 30 травня, ліцей у Коростишеві Житомирської області провів останній дзвоник на кладовищі - 11-класники поїхали на кладовище, щоб вшанувати свого однокласника Романа, який загинув внаслідок удару РФ. Про це адміністрація Ліцею №1 імені Густава Олізара Коростишівської міської ради повідомила на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Сьогодні у нашому ліцеї — не святковий день… День останнього дзвоника, який мав би бути сповнений радості, обіймів, сліз щастя й прощання зі школою, перетворився на день тиші, скорботи й глибокого болю, - згадують у дописі. - Одинадцятикласники, замість святкових фото й квітів, після останнього уроку поїхали на кладовище — до свого однокласника Романа, а також його молодших братика і сестрички — Станіслава і Тамари, які загинули внаслідок нічної атаки".
Випускники привезли з собою іграшки, листівки та навіть шматочки торта: "... бо вчора у Тамари мав бути день народження. Але тепер замість кульок — свічки пам’яті, замість привітань — сльози…".

Класний керівник 11 класу провела для дітей останній дзвоник на кладовищі: "Без гучних дзвонів, без гучної музики. Але з глибоким трепетом, повагою і любов’ю. Цей дзвоник пролунає в їхніх серцях назавжди. Сьогодні ми ще раз відчули, як війна краде не лише життя — вона краде дитинство, юність, свята, спогади, які мали б бути теплими…".
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...