"Діти тремтіли і плакали": Пасажир літака відчинив двері під час польоту на висоті 213 метрів

Пасажир літака Airbus 321 південнокорейської компанії Asiana Airlines відчинив двері під час польоту. Про це повідомило CNN, передають Патріоти України.

Літак виконував внутрішній рейс із острова Чеджу до міста Тегу, на борту перебували 200 осіб, з них 194 були пасажирами. Чоловік вирішив відчинити двері, коли повітряне судно заходило на посадку.

ВВС пише, що у літаку перебували діти шкільного віку, вони летіли на спортивний захід вихідного дня. В управлінні освіти Чеджу уточнили, що вісім із тих, хто опинився в лікарні, були школярами. "Діти тремтіли, вони плакали і були налякані", — розповів батько одного з учнів.

Водночас авіаційний фахівець Джеффрі Томас з Airline Ratings назвав інцидент "дуже дивним", адже "технічно неможливо відчинити ці двері під час польоту, тому що швидкість вітра під час посадки такого літака становить близько 270 кілометрів за годину".

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

В Одесі відсторонили від роботи російськомовного правоохоронця та його керівника (відео)

неділя, 28 травень 2023, 16:41

В Одесі знову мовний скандал - російськомовного правоохоронця та його керівника через конфлікт з невідомим відсторонили від виконання службових обов’язків, інформують Патріоти України. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, подію за...