
У тимчасово окупованому Донецьку дівчата заспівали гімн України в одному з місцевих кафе. Через це їх звільнили з роботи. Також дівчат змусили просити вибачення на камеру. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали, інформують Патріоти України.
На опублікованому відео можна побачити, як дівчини, що працюють у місцевому кафе "Базилік", співають на роботі гімн України. Вже згодом з’явилося ще одне відео, де дівчата просять вибачення за те, що слухали український гімн на тимчасово окупованій території. До речі, у цей момент їхні обличчя були дуже сумні.
"Ми хотіли попросити вибачення за відео, яке ми зняли на роботі разом. Ми не хотіли зачепити чиїсь почуття. Це відео не несе ніякого політичного характеру. Ми народилися та живемо в Донецьку постійно, і дуже любимо це місто. Щиро просимо вибачення", – змусили дівчат сказати на камеру.
Після цього стало відомо, що офіціанток вже звільнили з роботи, бо адміністрація кафе "не розділяє їхню точку зору". "Ми просимо вибачення за відео, яке зняли офіціантки-стажерки на роботі. Вони більше не працюють з нами, оскільки ми не розділяємо їхню точку зору та не заохочуємо таку поведінку. Батьків та правоохоронців про це вже повідомили", – заявила адміністраторка кафе.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...